Irrego.pl to marka usług internetowych, której właścicielem jest Compute Web Studio. Dotychczasowe zdobyte w tym czasie doświadczenie, pozwalają nam świadczyć usługi na wysokim poziomie. Efektem naszej ciężkiej pracy są konkurencyjne ceny domen regionalnych, krajowych, globalnych i funkcyjnych. To właśnie ceny oraz doskonała obsługa przyciąga do nas nowych klientów. Liczymy na to, że wśród nich znajdą się również i Państwo.

Co oferujemy

Nadrzędnym celem naszej firmy jest sprzedaż domen internetowych. Uzupełnieniem oferty są certyfikaty SSL, a także usługi hostingowe, dostępne w kilku zróżnicowanych pakietach. Znalezienie właściwej domeny dla swojej strony internetowej nie jest łatwym zadaniem. Szczególnie dziś, kiedy konkurencja w niemal każdej branży jest duża. Aby ułatwiać Państwu zakupienie domeny zgodnej z oczekiwaniami i potrzebami, udostępniliśmy szybką i prostą w obsłudze wyszukiwarkę domen. Wystarczy wpisać do niej część nazwy, aby uzyskać propozycje wolnych domen.

Dlaczego my?

To co wyróżnia nas od innych firm, to przede wszystkim ceny. Jesteśmy firmą w całości polską i z polskim kapitałem. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych technologii obsługi klienta, a także ograniczeniu kosztów własnych, w tym ograniczeniu do minimum wydatków administracyjnych, możemy oferować wyraźnie korzystniejsze ceny na wszystkie domeny. Między innymi to jest powodem, dla którego tak wiele osób i firm korzysta z naszych usług.

Poznaj największe zalety kupowana w irrego.pl

·       Przejrzysty cennik

·       Niskie ceny domen

·       Pomoc w transferze domen

·       Tanie przedłużanie domen

·       Przejrzyste warunki współpracy

·       Certyfikaty SSL

·       Usługi hostingowe

·       Duży wybór pakietów hostingowych